ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Щомісяця заробляли по 300 млн грн. Прокуратура завершила розслідування щодо нелегального грального синдикату 

ГоловнеЩомісяця заробляли по 300 млн грн. Прокуратура завершила розслідування щодо нелегального грального...

Завершене розслідування стосовно злочинної групи, яка організувала багатомільйонний незаконний гральний бізнес: людей навмисне «підсаджували» на азартні ігри.

Офісу Генерального прокурора провів досудове розслідування стосовно 34 осіб, у тому числі адвоката та двох правоохоронців, які організували мережу незаконного грального бізнесу на території України.

Розслідуванням встановило, що на території країни працювало близько 400 підпільних гральних закладів.

Вони діяли у різних районах міст із забезпеченням суворої конспірації. Клієнтів «підсаджували» на азартні ігри, щоб вони ставали постійними відвідувачами та заохочували приводити нових.

Власники бізнесу систематично платили працівникам правоохоронних органів для безперешкодної незаконної діяльності.

Місячний обіг гральних закладів лише у Києві та Одесі становив у середньому 300 млн грн.

Поліція провела понад 200 обшуків за місцями проживання фігурантів, офісах, які забезпечували діяльність незаконних гральних закладів та у приміщеннях, де надавалися послуги з азартних ігор.

Вилучили понад 530 одиниць комп’ютерної техніки, чорнову бухгалтерію, записи, речі й предмети, які вказують на діяльність гральних закладів. У гральних закладах, а також за місцями проживання організаторів знайшли майже вісім мільйонів гривень готівкою у різній валюті.

32 учасникам злочинної групи інкриміновано створення злочинної організації та участь у ній, незаконну діяльність з організації або проведення азартних ігор, а також надання неправомірної вигоди службовій особі.

Двом правоохоронцям інкриміновано бездіяльність працівника правоохоронного органу щодо незаконної діяльності з організації або проведення азартних ігор, одержання неправомірної вигоди та участь у злочинній організації.

Наразі підозрювані та їх захисники знайомляться з матеріалами кримінального провадження. Досудове розслідування — ДБР.