Криптобіржа виписала мільйонну премію українському скелетоністу Гераскевичу

Редактор uGame

Засновник криптобіржі Whitebit харківʼянин Володимир Носов у соцмережах повідомив, що особисто хоче підтримати спортсмена-олімпійця Владислава Гераскевича. 

«Ми українці самі надаємо медалі найвищого ґатунку. І сьогодні Владислав точно заслужив та отримує цю медаль від нас. 

Залишилась справа за малим – грошова винагорода за цю перемогу нашому козаку. 

Долучаюся і надсилаю 500 WBT (1.088.000 грн), виписуючи WB Check нашому спортсмену. 

Remembrance is not a violation 🥇

#Olympics2026». 

Українського скелетоніста дискваліфікували через використання “шолому пам’яті”, на якому були зображення спортсменів, яких убила рф.

В свою чергу, інші представники бізнесів також вирішили підтримати Гераскевича. 

Monobank вирішив підтримати Владислава не лише словесно, а й фінансово. Гераскевичу, який не зрадив своїй позиції, виділили премію у вигляді одного мільйона гривень.

Владислав Гераскевич – гідна людина, видатний спортсмен і справжній патріот України. Monobank оголошує премію Владиславу в розмірі 1 мільйон гривень. Пишаємося, захоплюємося і хочемо, щоб кожен спортсмен, який представляє нашу країну, знав – для нас усіх важливо, щоб голос України був почутий, а про нашу боротьбу знав увесь світ“, – йдеться у повідомленні.

До акції також долучилися платформа кіно та телебачення Київстар ТБ, Телеканал 1+1 Україна, та OBRIO, кожен з яких передав спортсмену по 500 тисяч гривень, інформує Чемпіон.

У цьому шоломі Гераскевич провів декілька тренувань. 12 лютого Владислав мав зустріч із президенткою Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Кірсті Ковентрі, протеже диктатора Зимбабве Роберта Мугабе, але під час розмови сторони не порозумілись. Українця було відсторонено, а очільниця організації намагалась відбілити репутацію МОК