За зрив впровадження системи ДСОМ у гемблінгу – Офіс Генпрокурора відкрив справу

Генеральна прокуратура у квітні цього року відкрила кримінальне провадження за фактом зриву запровадження Державної системи онлайн-моніторингу в інтересах операторів азартних ігор та Мінцифри, повідомляє народний депутат Данило Гетманцев у власному телеграм-каналі.
На його думку, таким чином, державі були заподіяні збитки у 20 млрд грн на рік.

«Ваше звернення щодо порушень вимог законодавства службовими особами Міністерства цифрової трансформації України та Державного агентства України Плей Сіті при прийнятті рішень у сфері організації функціонування Державної системи онлайн-моніторингу та з інших питань розглянуто.
За результатами розгляду до Єдиного реєстру досудових розслідувань 02.04.2026 внесено відомості за Nº42026000000000439 про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 364 КК України.
Здійснення досудового розслідування доручено детективам Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України», – йдеться у відповіді заступника Генпрокурора Максима Крима.
