ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У Дубаї хочуть за допомогою Метавсесвіту створити 40 тис віртуальних робочих місць

АналітикаУ Дубаї хочуть за допомогою Метавсесвіту створити 40 тис віртуальних робочих місць

Дубайський план Metaverse націлений на 40 000 віртуальних робочих місць за п’ять років, інформує Bloomberg.

Дубай прагне увійти до 10 найкращих економік світу метавсесвіту згідно з новою стратегією, яка передбачає, що сектор підтримує до 40 000 додаткових віртуальних робочих місць і додає 4 мільярди доларів до ВВП міста за п’ять років.

Державне інформаційне агентство WAM повідомило, що уряд прагне розробити глобальні стандарти створення безпечних і захищених платформ для користувачів, а також розробити інфраструктуру та правила для прискорення впровадження цих технологій.

План, запущений спадковим принцом Дубаї шейхом Хамданом бін Мохаммедом, спрямований на підтримку планів уряду збільшити кількість блокчейн-компаній уп’ятеро за 5 років. За словами Шейха Хамдана, Дубаї вже є домом для понад 1000 компаній у секторі метавсесвіту та блокчейну, що приносить 500 мільйонів доларів США національній економіці.

«Стратегія наголошує на сприянні розвитку талантів та інвестиціях у майбутні можливості шляхом надання необхідної підтримки в освіті метавсесвіту, спрямованої на розробників, творців контенту та користувачів цифрових платформ у спільноті метавсесвіту», — сказав посадовець WAM.

Найбільші компанії міста вже крокують у метавсесвіт. Авіаперевізник Emirates заявив, що розширять використання технології, а будкомпанія Damac Group планує будувати цифрові міста. Медична компанія Thumbay розгорне лікарню в метавсесвіті для віртуальних консультацій протягом наступних кількох місяців, повідомляє Khaleej Times.

Тим часом Дубаї вже намагаються залучити криптовалютні компанії з усього світу. Деякі з найбільших у світі крипто- та фінтех-компаній, зокрема Binance та FTX, вже отримали ліцензії в місті.