PlayCity наскаржилося на лотерейників БЕБ

Держрегулятор звернувся до Бюро економічної безпеки з прохання розслідувати економічні злочини – а саме організацію та проведення незаконного грального бізнесу.
«Довгі роки лотереї працюють без державного контролю і на повну цим зловживають. На додачу до колосальних втрат у державному бюджеті ми ще й маємо ситуацію, коли сайти «державних» лотерей кишать слотами та беттінгом. А це означає, що лотереї можуть незаконно організовувати азартні ігри. Це кримінальне правопорушення, яке потрібно негайно припинити», – наголосили у PlayCity.
Тому:
1. PlayCity звернулося з офіційним листом до Бюро економічної безпеки та закликало розслідувати ці злочини та вжити необхідних заходів.
2. Вже сьогодні (20 листопада – ред.) Кабмін буде розглядати постанову про діяльність державних лотерей.
Ухвалення цієї постанови — це критично важливе зараз рішення, щоб нарешті вивести цей ринок з сірої зони та припинити ті порушення, які роками позбавляли країну мільярдів гривень надходжень.
Якщо Кабмін ухвалить цю постанову, вперше за 12 років будуть встановлені чіткі правила для лотерей. У держави з’являться реальні інструменти для того, щоб перевіряти лотереї на предмет зв’язків з рф та не допустити сумнівні компанії на ринок. А державний бюджет буде отримувати значні надходження від цього ринку.
«Зараз же гроші, які можна було витратити на оборону, ремонти лікарень та шкіл, витікають повз бюджет у гаманці окремих людей та компаній», – переконана агенція.
