Сімбочка знову поскаржилася на штраф за рекламу нелегального азарту. Цього разу в інтервʼю Гордона

Редактор uGame

Блогерка заявила, що буде оскаржувати у суді штраф від PlayCity.

Учасниця популярного гурту Kalush Orchestra — блогерка Сімбочка — заявила про проблеми в житті через адміністративну відповідальність.

Так, в Instagram вона рекламувала казино й отримувала за це гонорар, на який планувала купити квартиру. Проте державна агенція PlayCity виписала солідний штраф за нелегальну рекламу – 4,8 млн грн. 

За словами Сімбочки, тепер вона має виплатити державі штраф майже у 5 млн гривень. Артистка хоче через суд оскаржувати рішення PlayCity.

Також блогерка пригадала свої попередні доходи. Вона говорить, що ще з 18 років мала стабільний дохід, на який не скаржилася — $10-15 тис. Ба більше, з часом її заробітки на місяць лише зростали й могли сягати $80 тис. Проте повномасштабне вторгнення та реклама казино внесли корективи в її бюджет. Зокрема, зараз її основне джерело доходу — сторінку в Instagram — знесено. У результаті дохід зник, а живе вона з донькою на збереження.

«Мені заблокували Instagram, коли я майже назбирала на квартиру. Держава знищила мені дохід. Зараз я не заробляю нічого. Живу на кошти, які відкладала на квартиру. Я сама у величезному місті й забезпечую свою дитину. На мені велика відповідальність. У мене немає нікого. Моя підтримка — мої няні, яким я плачу. І ще й штраф 5 мільйонів. Оскаржувати буду. Спочатку впала в депресію, коли втрачаєш все. Я не встигла відкрити весь бізнес — мережу стоматологій. Дуже хр*н*во, коли весь дохід тримається на соціальних мережах», — поскаржилася блогерка в інтерв’ю Дмитру Гордону.

Нині Сімбочка переглянула свої плани щодо заробітку і говорить, що «рекламувати казино — дно» і вона «не мала рації». Проте водночас пояснює свою тодішню позицію незнанням закону та словами: «життя — це виживання».