ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Найбільші щасливчики Британії, які виграли ₤184 млн, витратилися лише на вживаний Volvo

НовиниНайбільші щасливчики Британії, які виграли ₤184 млн, витратилися лише на вживаний Volvo

Найбільші переможці британської лотереї задають нечуваний тренд: ощадність, бережливість та здоровий глузд щодо витрачання грошей. Джо і Джесс Твейти могли б придбати собі безліч суперкарів, але зупинилися на вживаному Volvo за 38 тис фунтів.

Джо і Джесс Туейт відмовилися від Rolls-Royce Boat Tail за 21,5 мільйона фунтів стерлінгів і Mercedes-Maybach Exelero вартістю 6,1 мільйона фунтів стерлінгів. Вони також відмовилися від Bugatti Divo вартістю 4,5 мільйона фунтів стерлінгів, Aston Martin Victor вартістю 2,3 мільйона фунтів стерлінгів і McLaren Elva вартістю 1,3 мільйона фунтів стерлінгів.

Їхні сусіди не були здивовані тим, що пара, яка минулого місяця стала знаменитою завдяки виграшу у EuroMillions у розмірі 184 мільйони фунтів стерлінгів, замість кидання грошима придбала звичайний сірий V60.

Один із сусідів сказав британському таблоїду Sun: «Вони мегапереможці в лотереї, але, в першу чергу, це приземлені люди, які наполегливо працювали все своє життя. Автомобіль розумний, респектабельний і розумний — як Джо та Джесс. Можна очікувати, що вони підуть і куплять Ferrari чи Bugatti. Замість того, щоб жити світським життям, вони продовжують реалізовувати свій початковий план облаштувати будинок і переконуються, що все впорядковано так, як вони планували спочатку. Подружжя дуже люблять сусіди, і вони хочуть переконатися, що і в будинку все гаразд».

Той факт, що Твейти не спустили все на спортивні машини чи випивку, показує, які вони чудові люди, говорять сусіди. Після оприлюднення їхньої перемоги минулого місяця Джо зізнався, що він «не дуже любить великі автомобілі».

Він сказав, що мотором його мрії був автомобіль Skoda Superb «через кількість речей, які ви можете тримати в багажнику».

Він був за кермом Hyundai, але сказав: «Я збираюся отримати те, що робить свою роботу і є великим оновленням моєї старої маленької машини, яка покрита вм’ятинами».

Джесс разом із сестрою керує перукарнею. Пара прожила в шлюбі вже 11 років і має двох дітей молодшого шкільного віку.

Вони живуть у Корсі, Глоукс, також придивлялися до особняка вартістю 7,25 мільйона фунтів стерлінгів у Котсуолдсі поблизу ферми відомого телеведучого Джеремі Кларксона.