Штраф понад ₴5 млн за незаконну рекламу азартних ігор для ФК «Шахтар»

Редактор uGame

Державний регулятор гемблінгу PlayCity наклало штраф за порушення законодавства про рекламу азартних ігор. 

Порушення виявили під час моніторингу: на сайті ФК «Шахтар» була публікація з порушенням вимог законодавства щодо реклами азартних ігор. Зокрема, у рекламі були фото осіб, які не досягли 21 року, разом із брендом організатора азартних ігор.

Футбольний клуб має 3 місяці з моменту застосування санкції на добровільну оплату.